Kultaiset Pisara-korvakorut
Hurmaavat kultaiset pisarakorvakorut vuodelta 1981. Kotimaiset Kulta-Seivo Ky:n valmistamat.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D013349 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Seivo Ky |
| Valmistusvuosi | 1981 |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 1,09 g |
| Pituus | 3,00 mm |
| Leveys | 0,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta
