Kalevala Koru Kaksipäinen hevonen korvakorut
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0145744 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1995 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 12,68 g |
| Pituus | 5,60 cm / 56,00 mm |
| Leveys | 2,90 cm / 29,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

