Kalevala Koru Kaksipäinen hevonen-korvakorut
Kalevala Korun pronssiset korvakorut, jotka on suunniteltu Kaukolan Kekomäen eläinriipuksen aihetta käyttäen. Korun pituus ilman koukkua on 4,5 cm ja leveys 2,2 cm. Koruissa nähtävissä pronssille ominaista patinaa.
Samaan sarjaan on saatavissa myös riipus sekä rintakoru.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z017737 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 10,52 g |
| Pituus | 4,50 mm |
| Leveys | 2,20 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 2 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

