Karl Laine hopeinen rannekoru
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I019667 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings |
| Valmistusvuosi | 1977 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,88 g |
| Halkaisija | 5,80 cm / 58,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

