Kalevala korun pronssi rannerengas halk. 62mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0128155 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 6,73 g |
| Halkaisija | 6,20 cm / 62,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


