Barokki 5-haarainen yläosa v.-64
5-haarainen upea kynttilänjalan yläosa.
Näitä ei valmisteta enää
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0145074 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1964 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 772,00 g |
| Pituus | 15,00 cm / 150,00 mm |
| Halkaisija | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

