Kultakeskus camee rintakoru / riipus
Kultakeskuksen vuonna 1963 valmistama camee-koru, joka toimii sekä solkena että riipuksena. Korun korkeus on 4 cm ja leveys 3,2 cm. Ikäisekseen koru on hienossa kunnossa!
Kultatukun hinta-arvio esineen arvosta on 380 euroa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E024612 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1963 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,38 g |
| Pituus | 4,00 mm |
| Leveys | 3,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta



