Kultainen kantasormus
Tyylikäs kantasormus.
Jukan Kulta Oyn. valmistama, 14k kultaa.
Kuntoluokka 3.
Nähtävissä Kuopion Alatorin Apajan myymälässä
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | 23-F03570 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Jukan Kulta Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,38 g |
| Halkaisija | 2,05 cm / 20,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

