Camee-sormus 17,25mm keltakulta
Klassinen cameesormus, cameen mitat 10.00x13.00mm reunuksen kanssa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F025185 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1995 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,29 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

