Sormus vaaleanpunaisella kivellä 18 mm
Kultainen sormus, jota koristaa vaaleanpunainen kivi. Kivi on mitoiltaan 1 cm x 0,7 cm. Sormuksen koko on 18 mm. Rungon leveys on 2 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F025659 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 583 |
| Paino | 2,88 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

