Kultasormus sinisellä kivellä 19- mm
Kultainen sormus, jossa koristeena sininen kivi. Sormuksen koko on 19- mm ja rungon leveys on 1,5 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F026351 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,62 g |
| Halkaisija | 18,75 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta
