Kultainen kantasormus, onyx 22mm -72
Kiven koko 12*16mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F011912 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tammen Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1972 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,66 g |
| Halkaisija | 22,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta


