Kultainen sormus vihreä kivi 18.00mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F026337 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultaseppä Ailio Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,52 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


