Kultainen zirkoniasormus v.1962
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F018019 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Westerback Eino |
| Valmistusvuosi | 1962 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 4,75 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

