Bismark-kaulaketju, 42cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A028235 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Westerback Eino Ky |
| Valmistusvuosi | 1964 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 13,94 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
Kysy tuotteesta


