Valkokulta sormus 17,5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F028511 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KOY |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,35 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

