Neitsyt tähtikuvio riipus
Pituus lenkin kanssa 21mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E028829 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,68 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Halkaisija | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

