Kultainen singapore-ketju 42cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A029355 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | F-Marketing Ltd Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,42 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


