Hopeinen kelttiristi
Ikuisen elämän symboli.
Tuote nähtävänä Lahden myymälässä Kärkkäisellä,
Pasaasi 2
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K05328 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kelttikoru 925 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,31 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

