Certina kultakello, kultaisella 18K rannekkeella
Sveitsiläinen Certina, Paristokoneisto. Päivyri.14K
Ranneke umpikultaa 20cm, kotelolukolla ja varmuuslenkein. 18K
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | U025311 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585.750 |
| Paino | 41,72 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Halkaisija | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




