Paula Nummelan pronssinen Vesimies-riipus
Mitat lenkkeineen
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z031978 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Desing Paula Nummela |
| Paino | 10,85 g |
| Pituus | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Leveys | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

