Miesten kantasormus, onyx halk.21mm v.1965
Kiven koko 15mm x 11mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F027931 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Mäki Oy |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,67 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta



