Pohjanneito/Madonnariipus/Medaljonki,70cm,Kalevala Koru
Kalevala Korun Harvinainen Pohjanneito/ Madonna Riipusketju Pronssi
taiteilija Germund Paaer 1881-1950 suunnittelema.
Ketjun pituus 70cm
Medaljongin pituus n.5,7
leveys 4cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171419 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 42,30 g |
| Pituus | 5,70 cm / 57,00 mm |
| Leveys | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta




