Hopeinen Poromerkki Rintaneula
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K034961 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Taiga-koru oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,06 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 6,50 cm / 65,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

