Kultainen pitsipala-ranneketju 20 cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B035549 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Keravan Kultaseppä Oy |
| Valmistusvuosi | 1970 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,83 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta



