Kulta Tähkä kaulaketju 45cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A036442 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,93 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


