Hopeinen papuketju 50cm
Ketju on kunnostettu,uudenveroinen!
Umpilenkkiä
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G037678 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 39,43 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

