Kalevala Korun My Saaga-hela 6844/4 sodaliitti
Sinun saagasi on juuri alkanut! Hela helalta se muotoutuu kokonaisuudeksi, joka kantaa nahkaisessa nauhassa sinulle tärkeitä hetkiä ja muistoja. Jokaisesta My SAAGA -keräilykorusta muodostuu juuri kantajansa näköinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K037313 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,00 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Halkaisija | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

