Kalevala Korun Teljänneito hiussolki
Mekanismi taustalla on terästä.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z037702 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 11,45 g |
| Pituus | 8,00 cm / 80,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


