Tundra kaulakoru Björn Weckström, Lapponia 1966 kulta
Upea Björn Weckströmin kaulakoru vuodelta 1966. Korussa myös varmuusketju.
Pituus 50cm, leveys 5mm.
Korussa signeeraus BW.
Kunto erinomainen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A038666 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry Oy |
| Valmistusvuosi | 1966 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 34,47 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta



