Kalevala Korun hopeinen Lapin sormus koko 19mm
Kalevala Korun hopeinen Lapin sormus. Koko 19mm.
Kuntoluokka 3.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L028931 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Valmistusvuosi | 1996 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,10 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta



