Kultapanssariranne ontto 19cm
Kotelolukko varmuuslenkein
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B039743 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ky Kari Rosti |
| Valmistusvuosi | 1998 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,19 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


