18 karaatin sileä kultasormus 17 mm
Laadukas kotimainen keltakultasormus!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F040208 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Via Aurelia Oy |
| Valmistusvuosi | 2003 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 5,27 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta

