Kultainen pisara riipus
Riipuksen pituus lenkin kanssa on 25 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E045538 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tilli Olavi |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,68 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta

