Bismarck kaulaketju pisarat/zirkonit 42cm kulta
Klassinen Bismarck-kaulaketju pisaroilla ja kirkkailla zirkoneilla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A042004 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Laatukoru Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,60 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta

