Lentokone-riipus
Pituus lenkin kanssa 23mm, ja ilman lenkkiä 17mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E043569 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Satu-Koru Ky |
| Valmistusvuosi | 1990 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,92 g |
| Pituus | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

