Kultainen panssari kaulaketju, 49,5 cm, umpikultaa
Umpikultainen panssariketju papulukolla
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A039762 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Perkko Oy |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 11,69 g |
| Pituus | 49,50 cm / 495,00 mm |
| Leveys | 2,85 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


