Kalevala Korun solki-1007,pronssi
"Hakaneulan esiäiti" Vähänkyrön Perkiöstä 400-luvulta.
*Kuvassa kuvituskuva vastaavasta tuotteesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
22,50Säästät jopa -68%
Kultatukun hinta 45,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 70,00 - Säästö -67,86%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171227 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 6,45 g |
| Pituus | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Leveys | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

