Isot kultaiset korvarenkaat
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D028431 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Airiston Kultaseppä Ky |
| Valmistusvuosi | 1990 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,67 g |
| Halkaisija | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Leveys | 4,65 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta
