Leveä hopeasormus vaaleansinisellä kivellä 16
Hopeinen leveä sormus jossa sininen suorakaiteen muotoinen kivi keskellä. Leveys 6mm. Kiven koko 5x2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
36,56Säästät jopa -35%
Kultatukun hinta 45,70 Säästät 20,00
Hinta uutena 56,00 - Säästö -34,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L044374 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JAS |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,53 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



