Hopeinen kellonperä v.-63
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K041422 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Jalosepot oy |
| Valmistusvuosi | 1963 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 16,77 g |
| Pituus | 26,00 cm / 260,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



