Solmioneula, violetti kivi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K044759 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Gabriel Ky |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,20 g |
| Pituus | 5,00 mm |
| Leveys | 5,80 cm / 58,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


