Kultainen sählymaila+pallo
Kotimainen kultainen sählymaila+palloriipus.
14 K kultaa
Tuote nähtävänä Lahden myymälässä Kärkkäisellä,
Pasaasi 2
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E06669 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kääty Oy |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 1,63 g |
| Pituus | 3,80 cm / 38,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

