Hopeasormus Esprit 16mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
30,40Säästät jopa -56%
Kultatukun hinta 38,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 69,00 - Säästö -55,94%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L044874 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,30 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


