Diana sormus sinisafiiri, timantit 17 mm
Sormuksessa on kuusi timanttia, yhteensä 0,03ct. Koristeosan koko on 7,8 x 7,3 mm. Sormus on keltakultaa, timantit on istutettu valkokultaan.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F045214 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TA |
| Valmistusvuosi | 585 |
| Pitoisuus | 1991 |
| Paino | 1,40 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 1,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


