Kultasormus Krysoberylli 17,5mm v.-60
Krysoberyllin koko 10x20mm.
Päällisen koko kehyksineen 14x25mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F046291 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Reivonen Hemmo Juhani |
| Valmistusvuosi | 1960 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,17 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


