Hematiitti sormus halk.16+ v.1993
Kiven halkaisija 3mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F047226 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan Kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1993 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,07 g |
| Halkaisija | 16,25 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta
