Iso delfiini kultariipus
Pituus lenkillä 30mm, ja ilman lenkkiä 20mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E044048 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FB |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,50 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta


