Nomination Muumiranneke 17,5cm
Nominationranneke jossa jo valmiina
-Pikkumyy
-Hattivatit
-Nipsu
-Muumipappa
-Muumimamma
-Muumipeikko
-Nuuskamuikkunen
-Niiskuneiti
-Muumitalo
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | T047844 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nomination |
| Paino | 17,45 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Teräs |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta









