Hopeariipus ruusukvartsi v.-60 Elis Kauppi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä. Pienet naarmut tai kulumat mahdollisia. |
| Suosikki |
45,00Säästät jopa -31%
Hinta uutena 65,00 - Säästö -30,77%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171519 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan Kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1960 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 1,90 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

